+372 5064 666

Tisleripuit alustas oma tegevust, turu nõudluse ajendil, 2016. aastal. Sel ajal oli ettevõtteid Tartu- ja Jõgevamaal veel vähe, kes suudakasid tisleritele pakkuda laias sortimendis valmis servamata saematerjali – vajadus oli ilmselge. Kogu meie müüdav toodang tuleb Tisleripuidu emafirmalt Westwood Group OÜ’lt, kes omab Kuremaal saeveskit. Kogu protsess leiab aset ühes kohas, st. nii lõikamine, kuivatamine, sorteerimine ja pakkimine toimub Kuremaa saeveskis, kust juba toimetame valmis materjali Tisleripuidu lattu, Tartusse.

tislerpuitee-58

Meie väärtus turul seisenb selles, et väärindame eestimaist puitu, kogu tootmisprotsess toimub Kuremaa saeveskis ning valmistoodang jääb laias laastus Eestisse. Nagu ütleb ka meie hüüdlause, on meie missiooniks pakkuda eestimaist väärispuitu mõistliku hinnaga.

Tisleripuidu peamised tegutsemispõhimõtted

 

•  Olla oma valdkonnas parim Eestimaise tisleripuidu pakkuja

•  Pakkuda meie klientidele kodumaist toorainet

•  Tagada alati kliendi rahulolu

•  Tagada meie oma Eestis kasvavate puuliikide näol lai sortimendi valik ja laoseis

• Soovime, et meie juurest leiaksid kõik tislerid, puidutöökojad ja erakliendid endale sobiva materjali

tislerpuitee-122

Meie edasiviivaks jõuks on näidata igale kliendile, olgu selleks pereema või elupõline Harley fänn, et servamata saematerjal (plank ja laud) annab ideid, loomaks ise või professionaali abil, midagi täiesti unikaalset, ainulaadset ja omanäolist! Tahame Eestimaise puidu väärindamisega jõuda kõigini, kes tahavad ja julgevad massist erineda!

Servamata saematerjali kasutamisel on ainsaks takistuseks Sinu kujutlusvõime – meie inspiratsiooninurgast leiad ägedaid ideid, mida ise või tisleri kaasabil teostada!

Küsi pakkumist

 

Helista numbrile +372 5064 666


või
Kontakt
Kodulehed & e-poed - Äriabiagentuur Missioon Missioon Go to Top