+372 5064 666

Ise tehtud, hästi tehtud

Servamata saematejal – hubasus ja maalähedasus

 

Servamata saematerjal (plank ja laud) on viimaste aastate jooksul kogunud järjest rohkem populaarsust kodu kujundamisel ja mööblitööstuses. Pole ka ime, sest iga plank ja laud on unikaalne ning teist samasugust ei leia. Servamata saematerjaliga töötamisel on ainsaks takistuseks Sinu kujutlusvõime ning et seda veelgi avardada, toome Sinuni ideid erinevatest valdkondadest – loodame, et leiad siit inspiratsiooni ka ise katsetamiseks!

Mida teha servamata plangust või lauast?

Servamata plangust voodipeats

Magamistuppa

 

Loodus on koht, kust otsime vaikust ja laeme oma patareid täis, ka magamistoal on sama roll kanda. Miks mitte tuua tükike loodust ka siia. Servamata plangust või lauast voodipeatsid, öökapid, voodiraamid on vaid mõned näited, mis aitavad sellise õhkkonna loomisele kaasa.

Elutuppa

 

Elutuba on koht, kus veedetakse pere ja sõpradega ühiselt kvaliteetaega. Servamata plangust või lauast tehtud mööbliesemed loovad elutoas just selle sooja ning õdusa tunde, kus lähedastega koos olla.

Servamata plangust kohvilaud
Servamata plangust valamualus

Vannituppa

 

Ka vannitoas leiavad servamata plank ja laud oma koha. Kui paljudel tuttavatel Sa servamata plangust või lauast valamukappi näinud oled? No just, Sul on võimalus massist eristuda!

Kööki

 

Köök on iga kodu “süda”, kus pere ja lähedastega head toitu valmistada ja nautida. Servamata plank ja laud leiavad siin kasutust nii köögisaarte, töötasapindade, lõikelaudade, riiulite, valgustite kui massiivsete söögilaudade näol, luues unikaalsust ja omanäolisust tavapärasele köögimööblile.

Servamata plangust magnetalus
Servamata plangust söögilaud

Aeda

 

Aiakujundamine on kui iga majaomaniku lemmiktegevus kevadest sügiseni. Miks mitte valmistada ka ise servamata plangust või lauast pink, millel istudes saad oma tehtud töö vilju vaadata? Aias leiavad servamata plank ja laud kasutust nii aiamööbli, laudade, toolide, pinkide kui kiikude näol.

Kodusisustusse

 

Kui massiivsed mööbliesemed ei ole just see, mis Sind kõnetab, siis saab servamata planku ja lauda kasutada ka väiksemate sisustuselementide näol. Seina- või jalatsiriiulid, väiksemad lauad, peeglid, seinakaunistused – valik on lai.

Servamata lauaga ääristatud peegel

Kuidas ehitada puidust laud?

Küsi pakkumist

 

Helista numbrile +372 5064 666


või
Kontakt
Kodulehed & e-poed - Äriabiagentuur Missioon Missioon Go to Top